| ioklain a întrebat:

Colegii si colegele din clasa ma intreaba ce cadouri vreau de ziua mea.dar nu prea am idei.m aputeti ajuta?

Răspuns Câştigător
| CookieCookie a răspuns:

Heey.Nu ar fi o idee prea buna sa le prpui ce iti doresti deoarece, atunci cand ti-l va oferi nu va mai fii un moment asa de special, pentru ca deja stii ce ai rpimit si nu cred ca va mai fii asa de tare.Prietenii mei imi spun la fel iar eu le spun ca nu e bine sa spui ce-ti doresti deoarece vei avea ghinion...Si in calitate de prieteni ar trebuie sa stie ce gen de persoana esti si ce lucruri iti plac. happy

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Tot cum a spus si MauiStatue.lasa-i pe ei sa iti fac un cadou pe care il vor ei. conteaza gestu. nu trebuie sa le zici tu. trebuie sa vina din suflet tot ce faci

| MauiStatue a răspuns:

Mai, nu le cere tu nimic anume, ei incearca sa fie draguti cu tine. Orice cadou, e frumos, conteaza gestul.