| bianca5599 a întrebat:

Ce va deranjeaza in relatia cu colegii/colegele de clasa?

Răspuns Câştigător
| BiancaBiaaaa a răspuns:

Cand sunt numai pe interes. Cand te gasesc numai cand au nevoie de ceva si in rest se fac ca nici tu ne cunosc si nu te baga in seama. si mai ales cand vor sa se puna ei intr-o lumina buna in fata unui prof. fara sa conteze ce zic sau ce parere au ceilalti.

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu sunt foarte sociabili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felul lor de a fi şi de a gândi, dar nu e un deranj, e doar o constatare de a mea care m-a făcut să-mi dau seama că nu prea am ce discuta cu ei în afara a ceea ce este legat strict de şcoală sau de domeniile de interes comune şi banale.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

IQ-ul lor.

| Enanita a răspuns:

Buna!
Barfa, critica si superioritatea.
Pa-pa!

| мαяιηα a răspuns:

Pai ma inteleg bine cu aproape toti colegii. sunt vreo 3 fete cu care nu am tangente, deoarece sunt false si se cred superioare, dar nu ma afecteaza cu nimic happy