| Siiiiia a întrebat:

Consideri ca plansul este un semn de slabiciune sau de putere?

4 răspunsuri:
| Alisa7109 a răspuns:

Salut, pentru mine plinsul nu e niciun fel de semn doar ca persoanei respective ii este foarte trist sau dureros. dar plansul poate fi si din cauza unei mari fericiri. mai degraba e semn de putere caci omul ce nu stie sa planga nu are inima e de piatra. aceasta e parerea mea.

| lunathemoon a răspuns:

Pentru mine plansul e si pentru maturizare(normal) si pentru tristete si de bucurie. asa iti expprimi tu un sentiment! sper ca te-am ajutat.

| ilcmty a răspuns:

Cand plangi, nu esti puternic si nu poti sa iti stanpanesti emotiile si asta este o slabiciune.Cand esti puternic iti stapanesti emotiile si nu plangi...parerea mea. Funda? big grin

| Emma112 a răspuns:

Eu cred ca plansul este un mod de a te descarca. Dar, in acelasi timp, pentru mine, este un moment de slabiciune, mi se pare cel mai josnic lucru sa ma vada cineva plangand.
Asta este parerea mea happy