| sarahSIpisicaEI a întrebat:

Context: Sunt la o petrecere cu tematica spaniola si astept de 2 ore sa merg la baie. Ma uit la coada din fata mea si imi dau seama ca nu merita sa mai aștept. Dau sa plec acasa cand deodată o vad pe iubita tatălui meu, sarutandu-se cu altcineva. Eu si tata nu suntem in relații bune.
Ar trebui să-i spun?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la ea si salut-o, in asa fel incat sa stie ca ai vazut-o.

| sarahSIpisicaEI explică (pentru Violleta2022):

Petrecerea s-a terminat laughing) buna dimineața

| Violleta2022 a răspuns (pentru sarahSIpisicaEI):

Evident ca s-a terminat petrecerea, ca a fost acum 2 zile.
Ai reusit sa o saluti si sa-i vorbesti?

| MPersephone a răspuns:

Tu ai dori cineva sa iti spuna daca a vazut asa ceva? Personal, as vrea sa mi se spuna. Mai este si sansa ca nu te va crede, dar cel putin tu ti-ai facut treaba.