| dragoosxx a întrebat:

Copii din Anglia sunt rai obraznici? cu un nou venit intr-o scoala?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Depinde de copii, nu de țară.
Baftă!

| teodor123123 a răspuns:

Copii din Anglia jumate ajung la inchisoare. ultimul incident s-a intamplat acu 3luni a ajuns un bulgar acolo si a murit sufocat. mie mila de tignitii care s-ar duce acolo

| VladGH a răspuns:

Nu sunt paduri fara uscaturi, dar oricum sunt mai respectosi ca copii din Romania.

| Andreeac33 a răspuns:

Depinde de copil si de atitudinea ta.

| Justananonim a răspuns:

Cred ca se scrie cu 3 "i" dar daca esti tu cel nou venit la ei in clasa da or sa te i-a peste picor si daca mai esti si de alta nationalitate...

| Raspunsul1234 a răspuns:

Asa era si eu, si nu stiam ce sa fac. Dar cand am intrat, erau si baieti smecheri, cand fac glume proaste dar le raspunzi ce aceeasi monede, acuma depinde de tine daca poti sa le faci fata. Adica daca sar la batae sa nu stai ca prostu. Stai linistit ca si alti o sa sara.