| alexandra_4794 a întrebat:

Creau sa imi iau un pc naou. Dar nu stiu ce sa aleg intre laptop sau pc. Voi ce spuneti ca e mai bine sau iau?

2 răspunsuri:
| Deea4u_2595 a răspuns:

Leptop.mai super. poti sa il iei unde vrei.cu pc-u nu poti sa te cari la munte mare etc laughing :p

Sper ca te-am ajutat
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege PC-ul.Laptop-urile sunt mai fragile si, majoritatea, mai putin performante decat un calculator cu acelasi pret, iar in cazul in care necesita reparatii, acestea sunt foarte costisitoare.