| loredanalorena a întrebat:

Cred ca aceasta intrebare o sa vi se para stupida dar... din propria voastra experienta cum este in clasa. a-V-a? dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Catenstein a răspuns:

Nu mai sunt a V-a dar imi amintesc prima zilaughing)happy
e f frumoshappy
prima zi intrii in clasa stai in banca cu cine vreiday dreaming vezi diriga iti da orarul [e ca in clasa I]
mareriile:
-mate
-romana
-bio[botanica]
-isto[1 ora]
-2 ore de sport
-desen
etchappy

4 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

EU acum trec in clasa a-VI-a!
A fost super in clasa a-V-a, deoarece neam distrat.
Nu este greu, este cam usor.

| Tacii a răspuns:

Si eu tot clasa a V-a trc! nu stiu,cu note,materii noi,profesori, diriginti! Super, cred.sa vedem!

| schindlerww a răspuns:

Este o schimbare destul de mare, aparand dirigintele/a, profesorii, dar te vei obisnui foarte repede, crede-ma. Incearca sa te faci placuta din prima. Partea cea mai buna este ca toti vor fi ceva gen " Saracutii, trebuie intelesi, fiindca este ceva nou pentru eu. E greu sa sa desparta de invatator etc". smug

Good luck!

| Emy2 a răspuns:

Eu am fost a -V-a si daca inveti si nu vorbesti urat cu profesori iti va merge super bine. Succes!