| HurremSultan a întrebat:

Buna TPU ^.^ am o intrebare cred ca o sa vii se para stupida, se gaseste medalioane ca la h2o? daca da unde va rog spuneti-mi
Fundahappy

9 răspunsuri:
| HurremSultan explică:

Unde? nu vezi ce scrie?

| HurremSultan explică:

Fa dka ma faci pe mine taranca esti o... poate tu esti handicapatoo laughing)) rolling on the floor)

| HurremSultan explică:

Sa mori uh corine la balumuc

| DamiPapucii a răspuns:

Da,sunt foarte greu de gasit.Nu iti pot spune unde se gasesc.

| Coriine a răspuns:

Ce analfabeta esti tarancolaughing)

| Coriine a răspuns:

Habar n`ai sa scriilaughing Si ai mai spus ca ai ai media 9 nu stiu cat generala.Pai normal ca la tara aia dau note pe gaini duselaughing

| Bianca_5451 a răspuns:

Se gaseste medalioane?rolling on the floor) Da, se gasesc.

| mata22 a răspuns:

Mai lucreaza la exprimare, daca vrei sa intelegem ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai comanda la bijutier! Arata-i si o poza ca sa stie cum sa il faca!