| FetitaDeCiocolata a întrebat:

Cred ca am paduchi de la o prietena, numai dau detalii.Cum imi dau seama? Nu prea am dormit noaptea, mi-am dat gaz si mi-am pus o caciula in cap 1 ora jum si apoi am facut baie la cap.Nu stiu si parca ma mananca si corpul. Ce-o fi?(ma mananca si pe la gat) Paduchi oare? Si daca da? Ce sa fac? funda+vot

2 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Vezi sa nu ai si paduchi de corp. SCoate-ti si tu hainele si uita-te la ele si fa un dus si spala-te bine.

| olian a răspuns:

Pune pe cineva sa se uite la tine in cap si daca gaseste paduchi du-te la farmacie si cumpara sampon antiparazital(pentru paduchi)scapi de ei dupa prima spalare si cutia de sampon e in jur de 10 lei, citesti instrucriunile cum se foloseste, bafta