| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 17 ani si sunt in Germania.
Problema este ca mie imi place de o fata care este cu 2 ani mai mica decat mine si nu stiu cum sa procedez pentru ca nu am mai avut o prietena inainte.Pe fata asta chiar o plac sunt cu ea in clasa si nu pot sa dorm noaptea pentru ca ma tot gandesc la ea si e vecina cu mine.Noi nu prea vorbim dar vorbim pe facebook.
Daca va intereseaza si altceva eu sunt zodia scorpion si ea nu stiu ce zodie este.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu te grăbi-graba strică treaba. Încearcă să te gândești dacă merită să îi spui *te iubesc*
Dacă zici că, chiar o iubești atât mărturiseștei asta dar întâi încearcă să găsești un subiect care să se ajungă la asta...

Răspuns utilizator avertizat