| CodrutzaDutzi a întrebat:

Crede-ti ca ar fi bine daca as da o declaratie la politie?(tot cu acceasi problema)Astazi iar au sunat acceasi oameni si au spus date despre mine si au amenintat cu moartea.Crede-ti ca e chiar bine? Tatal meu cunoaste un om politist si poate ar fi bine sa apeleze la el(un prieten de-al tatalui meu). Daca credeti ca e bine va rog raspundetim. A da si multumesc fetei sau baiatului care mi-a spus smecheria, este si asta o solutie.Va rog daca credti ca e bine sa dau o declaratie va rog raspundetim cat mai repede. Pupiciiiiiiiiiii.

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Sigur ca e bine, ce mai astepti ii lasi pe copiii aia facuti pentru ajutor social sa iti bata joc de tine, da o declaratie, daca cunosti acele p[ersone e cu atat mai bine daca nu stii cine suntacele persone mergi la cosmote sau Orange pe ce retea esti u, mergi acolo si explica-le ca vrei sa afli numarul de telefon al cuiva care te amentita bla- bla bla maxim 1 ora le ia alora sa il afle, dupa ce afli numarul de telefon, am inteles de la cineva ca tot in acel loc unde mergi sa afli numarul iti afla si de unde a fost dat telefonul si afla daca acel numar are abonament iti dai seama, daca are abonament la telefon afli si numarul, toate datele.
Bafta

1 răspuns:
| Robert_4492 a răspuns:

Io zis sa apelezi la politie. ca nu se stie niciodata! poate i o gluma proasta! ca mai sunt prosti care n-au ce face stii! grij de tine