| OnutsaXD a întrebat:

O prietena de-a mea a intrat intr. o incucatura mare. Ea impreuna cu inca doua fete au sunat pe cineva cu nr ascuns, acel om a inceput sa injure fara ca ele sa zica nimic, iar fetele au ripostat, dupa care a aflat tatal uneia din cele doua fete care este bun prieten cu acel om. Tatal fetei a sunat. o pe prietena mea si i-a spus ca vine cu prietenul lui (cel care a fost sunat) la ea sa discute cu parintii ei si ea sa nu mai fie prietena cu fiica lui. Cum sa scape din aceasta situatie fara sa nu i se intample nimic?

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Eu zic ca sa ii spuna tatalui si omului acela adevarul. tine in tot deauna daca plagi putin

4 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Exacthee hee) sa se ude putin cu apa pe fata sa zica ca nu a vrut sau pur si simplu sa zica ca vroia sa faca o varsa dar lu x care are nr aproape la fel dar difera o cifra si cand a raspuns acel domn s-a panicat si nu a stiut ce sa faca.

| Mary9503 a răspuns (pentru gohsty):

Buna.mersi de sfat doar ca atunci cand am sunat si o raspuns ne-p injurat si mie de aia mi frica cel mai tare ca atunci cand o sa vina o sa faca scandal pe chestia aia ca dupa ce o injurat el am inceput si noi.ce sa fac crying

| CookieFace a răspuns:

Eu zic ca sa ii spuna tatalui si omului acela adevarul. tine in tot deauna daca plagi putin funda?

| CookieFace a răspuns:

Eu zic ca sa ii spuna tatalui si omului acela adevarul. tine in tot deauna daca plagi putin, funda?