| anythingforyou a întrebat:

Crede-ti ca o prietenie sa devina mai puternica trebuie sa treaca prin multe incercari? acestea o vor face sa devina mai puternica sau o vor distruge?[...desi stiu raspunsul la aceasta intrebare totusi astept raspunsul tau...]

3 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Se spune ca devine mai puternica pentru ca in situatiile grele se cunosc prietenii adevarati.si intr-adevar asa e! la greu am fost lasata balta de toate"prietenele"mele!

| anythingforyou explică:

Multumesc pentru raspunsuri! sincer nici nu stiu de ce am pus intrebarea asta...pentru ca la fel cum am spus stiam raspunsul...cand e vorba de o prietenie nu intotdeauna depinde de noi sa mentinem acea prietenie,si unele lucruri nu se pot schimba,tocmai de aceea imi pare rau, ca nu se mai poate schimba acel lucru care a distrus-o.dar toate trec, nu?

| Adoniss96 a răspuns:

Adevarul este ca depinde si de ce incercari trebuie sa treci.