| Sebastian_1355 a întrebat:

Credeti ca alegerile pentru functia de presedinte a statului a fost fraudata avand in vedere diferenta mare de procentaj intre primii trei participanti si ultimii printre care se afla svadim tudor si sorin oprescu

2 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Cred ca da! Pentru ca Crin Antonescu nu avea cum sa ia asa de putin, avand in vedere ca majoritatea lumii isi bate joc de Basescu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu! sau mai bine zis nu mai mult ca in alte dati.
la alegerile de anul acesta au votat un numar mai mare de persoane dat fiind si referendumul.
si sa nu uitm ca uni spun una si fac alta. doar in cabina de vot sunt singuri...