| smala a întrebat:

deci imi place de un baiat. am vb cu el pe snapchat si ne uitam amandoi la ceva animeuri. el m-a m -ai chemat vara la mc de vreo 2 ori si astazi la mall dar nu puteam sa merg. Sunt cu el in scoala si cand ma vede am observat ca zambeste adica se uita la mine cand mai este cu inca 2 baieti si rade. anul trecut se uita in ochii mei ( anul trecut nu vorbeam cu el) chiar il plac si nu stiu daca si el ma place. Imi d ati va rog semne sau ceva? Voi ce credeti? Dau funda

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ce vrei mai mult, decât faptul că vrea să te scoată pe-afară?
Crezi că altul ar mai fi insistat de 3 ori?

| smala explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Nimic dar lui ii placea de o fata acum 2 saptamani fiindca mi-a zis si nu eram prea sigura

| FataCuChitaraMunților a răspuns (pentru smala):

L-ai refuzat deja de 3 ori. Poate a vrut să vadă ce reacție ai, dacă ești geloasă, dacă îți pasă.

| Aasdfghj a răspuns:

El a incercat sa iasa cu tine dar tu l-ai refuzat. Ce vrei sa faca mai mult de atat? De ce nu il chemi tu pe afara?

| Violleta2022 a răspuns:

Fii mai explicita ce fel de semne vreti sa-ti dam noi?