| emodydy a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa fiu emo doar pentru ca asa simte inima mea si pentru prietenul meu?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca nu intelegi notiunea de "a fi emo". Esti emotiva? Plangi des? Incepi sa urasti oamenii? Iti faci rau singura? Te urasti? Parerea mea e ca nu este foarte OK sa fii emo.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bineînţeles. Acum lamele se dau la super ofertă.

| Nişka a răspuns:

Hm...nu.Emo e o stare nu un trend, o persoana emo e o persoana ce a suferit si sufera mult exteriorizanduse de restul lumii.Inima iti spune sa fi deprimata? Eu nu cred ca ti'ai dori sa fi emo. intai documenteaza'te ce inseamna a fi emo.

| Anonim_3812 a răspuns:

Sigur!

| lavinia_8153 a răspuns:

Nu e deloc bine sa fii emo si cu atat mai putin pentru prietenul tau, ar trebui sa te accepte asa cum estistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt emo...am suferit mult dupa ce a murit mama in fata mea si de aceea cand imi amintesc de ea incep sa plang... Daca asa iti spune inima, dar nu cred ca e din cauza unui eveniment socant din viata ta ci doar pentru ca te simti intr-un fel trista