| Yrynella a întrebat:

Cum credeti, cum ar trebui sa se comporte partenera, adica iubita cu prietenul ei, adica fata cu baiatul, ca acesta sa se simte cu adevarat fericit cind este linga ea, si sa o iubeasca la infinit, pe zi ce trece tot mai mult? Ofeer fundita pentru cel mai frumos si intelept rs!winking

2 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Pai daca intr-adevar tine la ea, fata trebuie sa fie ea isesi, sa nu minta, si chestii de genul asta.
Daca el nu se simte fericit, inseamna ca probabil nu esti aleasa lui.

| BusinessPromoterRo a răspuns:

Hello Yrynella! Trebuie sa pornesti de la urmatoare intrebare: sunt cei doi compatibili? Daca raspunsul este "da" atunci avem urmatoarea varianta de raspuns pentru intrebarea ta: in functie de varsta ambilor parteneri, domnisoara intotdeauna trebuie sa fie zambitoare si vesela. In acest fel, el niciodata nu va avea nimic de reprosat. Exista o reteta ce nu da gres niciodata: zambet+sarut+gluma=happy forever.