| Danielll9966 a întrebat:

Ce sa aleg dintre filo/stiinte sociale/stiinte ale naturii si economic?
Mie imi place cat de cat romana, cu matematica nu prea stau asa bine (daca iau 6, 5/7 in evaluare e super bine), la fizica doar scriam din care asa ca nu pot sa spun ca imi place si nici nu stiu, chimia imi place cat de cat, geografia imi place si istoria imi place dar nu la fel ca geografia, engleza imi place, franceza si latina nu si biologia e ok.
Care dintre aceste profiluri credeti ca mi se potriveste?
Mie cred ca mi-ar placea economicul (cred ca m-as descurca la economie si ce se face acolo pentru ca mi se pare mai interesant decat pshiologia si restul)dar e un singur liceu in orasul meu cu acest profil si e printre cele mai slabe licee.

2 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Științe ale Naturii și Economic este perfect pentru tine!

| AlexandraER a răspuns:

Stiinte ale naturii este un profil foarte fain, eu zic ca daca înveți in fiecare zi si faci exerciții, nu vor exista probleme de note mici