| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca as putea fi "blestemata" deoarece de fiecare data cand trebuie sa cant sunt ragusita instant fara a face ceva gresit?

2 răspunsuri:
| DE3a94 a răspuns:

Nu exista blesteme!
cum nu exista nici superstitii.
nici ghicitoare nici vraji!
se mai intampla sa ragusesti daca respiri aer rece, sau bei ceva rece...
PS:relax nu esti blestematawinking ia un faringosept si-ti trecesmug

| ancu_6221 a răspuns:

Bineinteles ca nu! simpa coincidenta
ar putea fi din cauza emotiilor sau doar gandul tau ca in momentul in care vei incepe sa canti vei fi ragusita, trebuie sa gandesti ca vei canta si nu vei fi ragusita, gandeste pozitiv si cu putin efort si nici exercitii vei reusi!

mult succes!