| bianca898 a întrebat:

Credeți ca daca un coleg nu te place, cândva se poate întoarce roata?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sigur ca da, mai ales atunci cand unele adolescente devin din "betty cea urata" adevarate modele, adica se fac misto, unele la 14 ani arata "rau" si cand le vezi la 18 parca e altcevawinking! sunt destule cazuri!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, aici nu se poate intoarce nici o roata, fiindca placutul asta tine de ceea ce simtim noi.
Exista simaptie si antipatie iar daca omul te percepe ca antipatica de la inceput si nu te place, orice ai face in viata nu vei putea sa-l schimbi, fiindca ceva din sufletul lui te va respinge intotdeauna.

| Hyperion7 a răspuns:

Poate