| Victoria68 a întrebat:

Am o intrebare
Se poate întoarce roata in dragoste adică daca iti place de un baiat, si băiatul respectiv nu te place... după un timp se poate întoarce roata... va rog ajutatimă

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se poate.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La mine a rulat la fel, a mers s-a oprit apoi iar a mers spre mine pentru ca profitoarea vroia sa vina dupa interes. Am intepato si acum e in pana ca sa nu mai vina spre mine deci poate sa ramana intepenita roata amoroasa

| AFR81 a răspuns:

Am intalnit cazuri. Da, se poate intoarce roata.

| RAY a răspuns:

Faza cu atractia e ca fetele care arata ca doresc ceva cu un baiat sunt mai preferabile, poate ca nu te place ca nu arati acele semne, cu intoarcerea roatei desigur ca e posibil, barbati prefera o femeie care arata semnale nu care ascunde acele semne, om vrea noi de alea frumoase dar faptul ca nu arata semnale ne indica lipsa ca ar vrea ceva si ca ne e frica de a incerca ceva