| ThisIsMe131013 a întrebat:

Credeti ca este vreo problema daca am spus unui baiat de 19 ani pe omegle varsta, localitatea si numele complet (nume si prenume, asta era ca nume pe facebook si trebuia sa imi dea cerere dar nu a facut-o si mi-e putin frica...) oare poate face ceva rau cu datele pe care i le-am dat? (probabil am fost cam fraiera, de obicei cer eu prima fb dar...) Va rog fara glume. Spuneti-mi sincer ce parere aveti. funda:* (scuze daca nu am ales bine categoria, sunt noua)

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu are nimic.

| soloangel01 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic...cel mai sigur vroia sa se bage in seama.Despre chestia cu Facebook-ul, daca iti dau numele meu intreg(care este si cel de pe Facebook), incearca sa ma gasesti(nu o sa reusesti, doar daca dai cerere de prietenie la toti cu numele meu, sau poate cauta poza de profil cu tine...nu cred ca o sa te gaseasca pe Facebook).Cu datele tale nu are ce face.Nu i-ai dat e-mail-ul sau parola de la un cont.Stie unde stai, cati ani ai, si varsta.Nu stie CNP, conturi, sau altele.Nu te supara(raspunzi doar daca vrei), dar la ce te gandesti ca ti-ar putea face? El poate a gasit pe altcineva dupa ce ai ''plecat'' tu.Sa imi spui daca ai primit cerere de prietenie pe Facebook de la el(daca primesti sa nu o accepti!).

| vlad838 a răspuns:

I-ai dat numele, varsta, localitatea si contul de facebook? Stai calma! Cel mai rau lucru care s-ar putea intampla e sa devina un "stalker" care se holbeaza la pozele tale si stim noi ce altceva face... happy
Serios vorbind, doar stiindu-ti contul de facebook nu cred ca are ce face. Poate doar sa trimita cereri celor din lista ta de prieteni, dar nu vad cu ce te-ar afecta asta... Stai calma si treci peste big grin