| DaveMustaine a întrebat:

Credeti ca exista dragoste adevarata in perioada adolescentei?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da..eu sunt un fapt concret, de la 17 ani sunt alaturi de omu pe care il iubeschappy dar in ziua de azi nu as miza pe asa ceva.
O zi frumoasa sa aihappy

5 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

`dragostea adevarata este cea imposibila` sunteti o gramada pe aici

| RainboyDash a răspuns:

Dragostea exista oricand. Este adevarat totusi ca in perioada adolescentei organismul sufera o supraaglomerare de hormoni(in special cei legati de organele genitale sau de glandele adrenalina ) si te atasezi emotional mai usor decat in alte perioade ale vietii.

| JustMe6378962 a răspuns:

Da, eu ma dau exemplu pe mine. Viata mea a inceput sa depinda de acel *anonymus*.

| BeInnocent a răspuns:

Da,normal.Coform unor statistici, 72 % dintre oameni au prima dragoste adevarata la liceu.

| Ionutzu0077 a răspuns:

Da exista un exemplu e sora mea care de la 15 ani e cu un prieten si are 23 de ani si anul acesta se casatoresc deci e posibil dar acum pe timpul acesta greu mai gasesti o persoana fidela happy...