| aiyda_2071 a întrebat:

Credeti ca exista Ingerii degizati in oamenii... cel mai interesant raspuns primeste funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Phutui a răspuns:

Pana la urma fiecare dintre noi, poate fi la randul lor un inger pentru o anumita persoana.
gandeste-te ca mereu cand ti-a fost greu, ai avut nevoie de un ajutor moral, cand te simteai doborata a fost cineva langa tine sa te ajute sa treci peste.nu il poti considera un inger?
si sa te mai intreb ceva, esti sigura caingerii au aripi? asta e doar o presupunere ...nu a vazut nimeni, in realitate un inger, nu?
In fine era o teorie [ca sa iti fac pe plac, sa iti desfat imaginatia]cum ca pe pamant exista hibrizi, jumatate oameni, jumatate ingeri, sau demoni, care nu au voie sa actioneze direct, ci doar sa "ghideze" sa le "sufle" oamenilor ce sa fac, ce incearca sa ii controleze, dar totusi omnul are vointa si este liber sa ia orice decizie ii pofteste inima.
te-a satisfacut raspunsul meu?tongue

2 răspunsuri:
| aiyda_2071 explică:

Nu,nu ma refer la acele persoane ma refer la ingerii adevaratibig grin

| mee_4833 a răspuns:

Cu siguranta exista. daca te referi la acele persoane care par a fi ingeri, dar fara aripi. Eu asa cred... bine, sunt mai multi dracushori decat ingeri dar...laughing