| pinkdiva a întrebat:

Credeti ca guvernul ar trebui sa cheltuie mai multi bani pe explorarea spatiului sau ar trebui sa ii cheltuie pentru rezolvarea problemelor de aici mai intai?

Răspuns Câştigător
| MadnessCaffe a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa rezolve mai intai cu tara asta. Oamenii ar trebui sa gaseasca solutii sa nu polueze, sa traiasca cat mai bine, cu alte cuvinte sa aiba grija de propia planeta si de abia apoi sa se gandeasca la spatiu

1 răspuns:
| TeddyAn a răspuns:

Daca te referi la spatiul cosmic cred ca glumesti. Ce ne da sa mancam faptul ca descoperim o cometa?

Pentru inceput ar fi bine sa nu mai bage in buzunar ca idei si planuri sunt destule