| DieHexe a întrebat:

Credeti ca la varsta de 13 ani este bine sa ai 1.65 inaltime si 48 kg? [ sunt fata

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Buna happy. uite si eu am 13 ani ma rog mai am 2 luni si fac 14 love struck..stai linistita eu am 1, 64 si 47 kg blushing deci suntem bine, daca te siimti perfect in corpul tau ee si mai bine happy.si nu te lua dupa gura lumi ca esti "prea slaba" sau altceva pentru ca nu merita.Te pupic kiss

| DieHexe explică (pentru D33A_5116):

Problema e ca nu ma simt bine rolling eyes dupa parerea mea, ar trebui sa mai slabesc straight face

| D33A_5116 a răspuns (pentru DieHexe):

Multumesc pentru funda kiss si eu zic asta cateodata dar rolling eyes dar sa stii ca suntem bine la 47-48 kg tongue.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine câte kg. ai deși sunt de părere cî ar mai trebui să te mai îngrași puținel, dar în nici un caz să mai slăbești, e aproape perfect. Să nu bagi pe nimeni în seamă dacă îți spune că ești ba prea grasă ba prea slabă, important e cum te simți tu. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| xelaalex22 a răspuns:

Da e bine happy

| Tyboly a răspuns:

Perfect happy

| Andruella22 a răspuns:

Eu cred ca este bine asa.Esti inalta si kg sunt pe masura!

| Fllorin a răspuns:

Ar mai trebui sa te ingrasi vreo 2 kg :X