| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că o persoană timidă poate trece la cealaltă extremă și să fie foarte îndrăzneață?
Ați văzut cazuri? Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| 拉维尼亚 a răspuns:

Da, eu sunt un caz de acest fel. Deci e posibil acest lucru in unele situatii dar nu e valabil pentru toate persoanele timide.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu cred, ar putea deveni mai putin timida poate dar nu cred ca va ajunge foarte indrazneata. Nu am auzit de transformari atat de radicale si nu ma refer doar la timiditate, in general, nu cred ca poti deveni opusul a ceea ce esti.

| AdrianVoicu a răspuns:

Da,eu sunt dovada vie

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| simplegirl2 a răspuns:

Da .....si inca cum laughing eu in clasa a 9 eram foarte timida, ma desconsideram intr-un fel de infatisare, defecte etc. Apoi in clasa a 10 -11 am inceput sa intrec timiditatea si acum in clasa a 12 pot sa spun ca sunt o fata sociabila si am multe prietene.Mi-am zis ca nu merita sa fiu timida si respingatoare ci mai bine sa-ti traiesti viata si sa ai un cerc de prieteni, insa nu toti sunt la fel. talk to the hand