| NlKl a întrebat:

BAIETI!
Ce parere aveti despre o fata timida?
Si ce parere aveti despre o fata indrazneata?

6 răspunsuri:
| Suck a răspuns:

O fata timida tinde sa mintă, e si un suflet cald dar nu e prea de incredere, insa una indrazneata stie ce vrea si isi urmeaza scopul.

| Harley18 a răspuns (pentru Suck):

Cum adica o fata timida minte?

| Suck a răspuns (pentru Harley18):

Foarte bine, ascunde multe chestii.

| Harley18 a răspuns (pentru Suck):

Poate e rusinoasa sau neintrebata.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Să știi că fiecare persoană are gusturile sale..deci fii tu. Nu trebuie să fii într-un anume fel pentru că oricum tot vor fi persoane nemulțumite.
O seară plăcută!

| Cata674 a răspuns:

O fata timida este de obicei o fata nesigura pe ea, dar sincera, cuminte, cu bun simt. o fata Innrazneata este 100% sigura pe eaa poate fi mai obrazni ca sau la fel de sincera si ok ca una timide,. In principiu depinde si de caracterul fetei