| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre o persoană, fată, care la început e reticentă, rezervată, timidă, introvertită, dar care apoi, în preajma unei persoane lângă care se simte bine, se schimbă la 180° de grade, devenind îndrăzneață și vorbăreață?

Răspuns Câştigător
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Pai îi place de persona aia se simte liber cu Adevărat lângă persoana aia poate fi cu Adevărat cine este lângă persoana aia știe ca nu o va judeca știe ca nu o va dezamăgi și se simte cu Adevărat bine lângă persoana aia și nu o săi fie teama sa arate cine este cu Adevărat sa nu fie judecată de alți...

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De obicei nu e plăcută de persoana față de care "s-a deschis".
Pentru că introvertiții nu au experiență în zona asta de expunere personală.

| Hammurabi a răspuns:

E ok.
E o reacție normală. Nu mi se pare nimic aiurea.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Știe ca acea persoană nu o va trăda niciodată știe ca acea persoana nu o va dezamăgi Niciodată și nu va fi teama sa arate cine este cu Adevărat și nu o s-o judece sau trădeze Niciodată.

| Sunshine123 a răspuns:

Cel mai probabil este o persoană introvertită, introvertiții sunt rezervați în preajma străinilor și degajați în preajma celor cu care sunt familiarizați. Poți citi despre cele 16 tipuri de personalități pentru a o înțelege mai bine. https://www.16personalities.com/ro