| Elena11 a întrebat:

Credeti ca o sa afecteze media scazuta la purtare (media 9 pe 2 ani) la intrarea la o facultate (fara politie/drept)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La politie trebuie sa ai pe toti anii de liceu media generala la purtare minim 8.La drep nu stiuhappy. Iar la alta faculta nu credtongue eu am intrat la poli cu media generala la purtare 7 si cevahappy. Deci... relaxtongue

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred.Sau nu foarte mult.Intradevar,daca vroiai sa intri in politie conta, dar in alt domeniu nu.

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu.la politie conta dar daca ai scos aceasta posibilitate nu trebuie s iti faci probleme:*

| katyy_5873 a răspuns:

Te afecteaza ca iti scade din media generala in liceu, dar f putin

| adelin2552 a răspuns:

Daca ai media la purtare scazuta este cam greu daca nu imposibil sa intri la facultatea de drept sau politie, deoare aia nu prea au nevoie de "destrabalati"!

| gabynio a răspuns:

Se face media anonimule daca ai avut 8 si 10 media e 9 la purtare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......facultate/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Am o intrebare! Sunt in clasa a9-a si pe primul semestru am 70 de absente. diriga a zis clar ca nu ne scade atatea puncte la purtare! Daca pe primul am media 7 sau 8 si pe al doilea 10 care medie se ia in considerare? Cea pe semestru sau ce pe an?