| Erick1 a întrebat:

Credeti ca port prea mult la picior pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si port 48 la picior. Am 1.91 inaltime. Pana acum n-am prea avut probleme cu asta, dar am observat ca prietenii si colegii mei poarta mult mai putin. Chiar am picioare prea mari pentru varsta mea?

1 răspuns:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Omule, cu picorul ai ce ai, dar d ce nu mergi sa faci un control la cap? de cate ori ai postat intrebarea asta fratiwere? mergi frate la un medic specialist si intreaba, dar si la psiholog, ai postat intrebarea de 6 ori la care ai 16 raspunsuri