| Erick1 a întrebat:

Vi se pare ca port prea mult la picior pentru varsta mea? Sunt baiat, am 17 ani si am 48 la picior. Am 1.91 metri inaltime. Pana acum n-am prea avut probleme cu asta, dar am observat ca prietenii si colegii mei poarta mult mai putin. Chiar am picioare prea mari pentru varsta mea?

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu, ai o innaltime destul de mare, deci e normal ca si numarul de la picior sa fie mare.
48 zic eu este potrivit pentru innaltimea ta, eu am 1, 80 si ceva, aproape de 1, 90 si port 45, dar sunt mai scund decat tine, la inaltimea ta, spun eu, e o marime potrivita.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Eu am 1.83 si 46 la picior. Daca suntem mai inalti, e logic ca picorul trebuie sa fie mai mare. Atata tot ca ne gasim incaltaminte greu, dar pe mine nu ma deranjeaza piciorul.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Stai linistit ca e normal totusi la inaltimea ta e numai bine.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salutwinking Tu esti foarte inalt si e normal sa ai numar mare la picior. Nu-ti face griji happy
Fundita puppy dog eyes?

| licurici77 a răspuns:

Este bine asa cum esti.nu conteza cat poarta prieteni tai, tu te-ai dezvoltat mai mult dar nu exista nici o problema

| gabieagle999 a răspuns:

Nu, e bine pentru inaltimea ta.