| ThisGirlHere a întrebat:

Credeti ca relatiile la distanta pot tine? Eu dabatting eyelashes. Astept raspunsuri sincere si argumente. big grin ( Funda.)

Răspuns Câştigător
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Daca exista dragoste adevarata ar avea cateva sanse, insa... doar gandeste-te! Daca tu nu esti langa persoana iubita, el poate intalni pe altcineva. Nu uita - OCHII CARE NU SE VAD SE UITA! -

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pot sa dureze dar o perioada scurta de timp [sau chiar si mai lunga cum a fost in cazul meu], relatiile astea nu sunt de viitor

| madalinamadu a răspuns:

Depinde cat de puternice sunt sentimentele celor doi. Daca nu exista iubire, incredere si fidelitate relatia aceea nu merge[o spun din propria experienta]...

| Pissicuts a răspuns:

Pai, eu zic ca tin, daca 2 persoane chiar se iubesc, si tin una la alta. Dar uneori nu, deoarece baietii vad o fata frumoasa cu fund si cu cu sani siliconati, cu buzele umflate, s.ahappy si repede sar pe ele sa le f**a. In schimb fata sta si se gandeste ca el se gandeste la ea. oh go on

| Totulll1998 a răspuns:

Hey ...depinde de persoane, eu una am avut o relatie la distanta si apoi respectivul s-a despartit de mine ca nu ne vedeam mai deloc, dar acum sunt cu un baiat si el este departe de mine si ne intelegem bine rau si nu este ca celalalt sa imi zica ca nu ne vedem.Mie imi place ca atunci cand ne vedem avem o senzatie frumoasa ca nu ne-am vazut de mult si ne simtim foarte bine.Eu una cred in astfel de relatii dar ai grija pe cine alegi:X te pup:*