| bibyyy143 a întrebat:

Credeti ca va veni sfarsitul lumi pe 12-12 2012?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate, cine stie ce se va intampla si e 21 dec 2012

| LoLo a răspuns:

Nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu, nu! NU VA FI SFARSITUL LUMII!
Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii, iar cand va fi va fi si gata, dar pana atunci traiesteti viata si bucurate de ea ca altceva nu ai de facutwinking.

| OvidiuDanzka a răspuns:

In cel mai rau caz vine sfarsitul Romaniei happy, dar categoric nu al lumii happy, Norocul meu ca anul asta ma mut in germania happy laughing

| GoguSteriade a răspuns:

In primul rand, data preconizata este 21. 12. 2012. In al doilea rand, nu, nu va veni sfarsitul lumii in niciuna din aceste date.

In al treilea rand, de-abia astept sa ii citesc pe aia cu "numai dumnezeu stie cand vine."

| andreeamitoi a răspuns:

Nu. Nu are nici un sens.

| sweetydeea a răspuns:

Eu una nu cred. Faza e ca astia spun multe prostii pe la tv`uri. cum ar fi : Dadea la tv ca pe 10.10. 2010 la ora 10:00 va fi sf. lumii. si a fost? n`a fost, numai D`zeu stie cand va fi sf lumii, oricum eu nu credwinkingei de unde stiu ca va fi sf lumii?oh go on in fne.hai ca te-am lasat.TzOoktonguehappy:*

| DEXARdinTZARIGRAD a răspuns:

Acest eveniment pare a fi absurd dar...pe de o parte este si foarte intrigant, eu personal nu cred pana nu vad asa ca ramane de vazut, parerea mea e ca nimeni absolut nu poate sa ne prezica viitorul, e ireal