| puffika a întrebat:

Credeti ca viata e grea?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E grea pentru cine nu stie sa se descurce in ea, daca ai un loc de munca care iti place si esti bine platit o casa unde sa stai linistit si un barbat de nota 10 ai viata buna. In cazul meu e suficient cu locul de munca, casa si masina.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu,avem conditii dar nu stim sa apreciem.

| pwp a răspuns:

Ffoarte grea!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, dar asta-i viata.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Viata e si grea si usoara happy.
Depinde cum o traiesti happy!

| äπđÿ a răspuns:

Pufiko sallut happy
nu eu cred ca viata este exact asa cum vrem noi sa ne'o facem
daca mergi cu capul sus mereu nu il pleci ai sa ai de castigat
daca alegi sa ilti plecat sa tot zici " ba e rau azi merge prost. " etc
daca dai de probleme si nu le infrunti le ocolesti tot asa ajungi rau tu in viata tr sa ai in scop trebuie sa faci ceva ce iti place nu ce iti displace trebuie sa te gandesti ca nu faci pentru altu tot ce faci faci pentru tine happy sper ca te'am ajutat asa cred eu happy bft :*

| lightmyfire a răspuns:

Buna.Viata e in general cum si-o face omul.Fiecare din noi are probleme/necazuri/dureri dar la urma urmei suntem oameni si asta ne face mai puternici daca nu trecem prin greutati si nu plangem nu ne mai numim oameni.Toti ajungem la un moment dat sa ne para rau sau in pragul disperarii dar daca avem credinta, parinti, prieteni cu care sa vorbim trecem noi peste toate.Cam asta e, stii vorba aia"Norocul e cum si-l face omul" sa nu uiti niciodata ca mult adevar e in zicala asta.Life go on! Don`t forget! Succes si ai grija de tine. Sper ca ai inteles mesajulhappyO zi minunata

| PinkkRosee a răspuns:

Pai,depinde cum o privesti tu, sau o anumita persoana.Viata e grea doar daca tu o faci sa fie sau sa para asa, desi nu este. Bucura-te de viata ta, gandeste-et ca sunt alti oameni care vor sa aiba o viata ca a ta! fundisa?

| NuExista a răspuns:

Uneori...e a dracului de grea. straight face

| Rallu_2412 a răspuns:

Draga mea, depinde cum o vezi tu, cum ti-o faci tu sa fie... Poate fi grea, dar tu de ce nu faci ceva ca sa nu fie grea? Sau poate fi foarte "pink" daca iti place viata sa o traiesti la maxim. Bucurate de fiecare clipa ca nu stii niciodata cand iti vine sfarsitul.

Sfat: BUCURATE DE VIATA! :X

| Alexandra_4047 a răspuns:

Depinde cum o privesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.viata e grea insa doar uh o poti face sa fie mai usoarawinking
trebuie sa fii puternica si ambitioasa doar asa vei obtine ceea ce`ti doresti si viata ti se va parea mai usoara love struck