| Floreenofficial a întrebat:

Credeti in ceea ce visati noaptea?

Răspuns Câştigător
| Drums a răspuns:

Sincer uneori nu alteori da, depinde mie sincer mi se mai adeeresc.depinde am visat-o odata p sora mea, era p zebra si o lovise o masina,. am sunat-o i-am spus si chiar atunci era p zebra si era sa o loveasca o masina.asta s-a adeverit dar altele chiar nu au importanta... love:*

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred in ce visez noaptea.Cred in ce fac ziuawinking

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred, dar interpretez happy.

| baru a răspuns:

Da Incearca sa faci legaturi si vezi ca multe din vise se potrivesc cu cea ce urmeaza sa se intimple Pa

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Visele sunt aspectul NEREAL al vieţii induse doar de subconştient (mai precis de creierul mic). Visăm ceea ce ne dorim noi să se întâmple (sau visăm ceva de care ne temem rău - coşmar).
Uneori se şi întâmplă pentru că ne dorim foarte tare şi avem grijă de asta dar asta nu face ca visele să fie reale!

| Dizzydizz a răspuns:

Nu, inca nu am ajuns sa cred in vise dar cine stie, poate se indeplinesc peste anihappy
cert e ca daca visez un baiat ma gandesc tt ziua la elhappy

| Butsilee a răspuns:

Rareori mi se intampla partial ce visez ...mama ce viseaza ii se intampla d'oh oricum...nu prea as vrea sa cred laughing dar credstraight face

| lilboutique a răspuns:

Nu neaparat, dar de curand mi s-a intamplat sa o visez pe o prietena plangand iar a doua zi la scoala am aflat ca a murit bunica eibig grin

| Matzaa a răspuns:

Pai uneori mi se intampla ce visez noaptea tongue

| bumblebee a răspuns:

Nu visez foarte mult... dar cand visez se intampla ce am visathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori da, pentru ca des se intampla ce visez.

| ciinevaaaaa a răspuns:

De un timp da...am inceput sa visez ce se v. a intampla urmatoarea zi si uneori chiar asa se intampla...straight face

| lemonlimize a răspuns:

De obicei nu. dar cu 2 zile in urma am visat ca iau 8. 75 in examen si mi se parea ca e o prostie, credeam ca iau peste 9.si ca sa vezi am luat 8. 60 straight face!