| alalexandra a întrebat:

Asta seara se pune busuioc sub perna?!?
Credeti ca o sa visati ursitul?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Eu mi-am pus si am visat ca il f**am pe un gras paros in c*r fivar busuiocu' al dracu' sa va fie ca acu' am ramas cu traume!

| alalexandra explică (pentru Wehrmacht):

Hahahah niciodata nu se stie ce iti rezerva viata

| Wehrmacht a răspuns (pentru alalexandra):

Glumeam...

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Si daca visati pe unul cu coarne inseamna ca ala va fi ursitul?

| alalexandra explică (pentru Esperança):

Hohohoho inseamna ca ai facut pact cu el tongue

| Esperança a răspuns (pentru alalexandra):

Eu n-am facut pact cu nimeni ca nu eu imi pun usturoi si busuioc eu stiu pe unde sa-mi visez "ursitul" oh go on

| angel74dm a răspuns:

Da, astă seară, în ajunul Bobotezei... Poate că-l vei visa, dar, dacă e un necunoscut încă, nu-ţi vei mai aduce aminte mâine...

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Eu nu cred niciodata in superstiti.
O zi minunata sa ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? crying crying nu stiu ce-au facut astia dar nu mai pot sa trimit mesaje.

| alinutzaalice a răspuns:

Da in seara de 5 ianuarie ori pui sub perna dar poti sa ti-o legi si de degetul inelar atunci cand te duci la culacare...noroc!