| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in vise?
Daca visati ceva urat va speriati ca in realitate sa nu patiti ceva?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Visele reprezinta doar temerile sau dorintele noastre. Acestea se afla undeva in subconstient si in timpul viselor '' evadeaza ''. Nu am de ce sa ma tem. Daca visul are o legatura cu realitatea ma ingrijorez. Insa nu fiindca am impresia ca se va intampla neaparat. Doar fiindca o astfel de eventualitate ar fi neplacuta probabil.

| Adredemesconf a răspuns:

Cum adica sa cred in viselaughing? Nu, de obicei visez urat cand ma uit la Fenomene stranii sau la filme de groaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica daca te sperii sa nu patesti ceva in ziua urmatoare ( Doamne Fereste )