| OOo9 a întrebat:

Credeti in chestia aia cu ghicitul in carti? Mie mi-a facut un prieten care nu cunoaste prea multe despre trecutul meu.si mi-a zis niste chestii din trecut care erau adevarate, chestii despre familie care erau tot adevarate.si mi-a zis sa imi pun o dorinta.si a cam ghicit un pic din ea.si zicea ca o sa se indeplineasca.Mi-a zis si ceva din viitor dar nu stiu ce sa cred...e adevarata chestia asta cu ghicitul sau nu? Voi ati patit asa?

Răspuns Câştigător
| mariiaan a răspuns:

Pai, cred ca este adevarat, daca ai zis ca nu iti stia trecutlwinking si mie nu mi s-a mai intamplatwinking funda?winking

| OOo9 explică (pentru mariiaan):

Dar ce ti a zis din viitor s-a intamplat si in realitate?

5 răspunsuri:
| mutascu a răspuns:

Se poate sa fie adevarat, a practicat vreo tehnica descrisa aici : http://www.ghicitulincarti.ro/

?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
NU! Sa nu crezi in practici din astea!
Sa crezi in Dumnezeu, doar el ne stie viitorul nostru, nu niste snapani de ghicitori!
Te pup!

| OOo9 explică (pentru anonim_4396):

Da,este adevarat ce zici tu.prima data cand mi-a zis de asa ceva am zis:nu cred in asa ceva, si pana la urma am zis sa faca asa de curiozitate, de amuzament.sa vad ce iese.si cand am vazut ca ceea ce mi a zis corespunde cu realitatea.sincer iti zic ca m-a pus pe ganduri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OOo9):

Si mie mi-a ghicit una ca am proces si nu avea de unde sa stie