| radugeorge25 a întrebat:

Credeti in dragostea la prima vedere? credeti ca dureaza?

Răspuns Câştigător
| theprettyreckeless a răspuns:

Pai, eu nu prea credhappy
insa cand l-am intalnit prima data pe prietenul meu, prima zi nici nu l-am bagat in seama. chimia ai idioata s-a intamplat a 2a zi, chiar daca el mi-a spus ca m-a placut din prima clipa. in fine oh go on.nu devin siropoasa. relatia asta a durat 9 luni. as putea spune deci ca dragostea la prima vedere e cam."rara"

7 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Eu cred...
mi s-a intamplat si inca se mai intampla dar nu stiu daca ma plac ca nu l-am intrebat
fundoi?:*

Răspuns utilizator avertizat
| doinitza12 a răspuns:

Da asa a fost la mine.si dureaza de acum de un an si 3 luni

| CInEmAx a răspuns:

Eu cred tongue dar principal este ca amandoi sa se iubeasca ca sa formeze o inimatongue te-ai indragostit de cineva?tongue

| Bestialalori a răspuns:

Eu una nu cred in asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred, si da cred ca dureaza, dar doar daca persoanele se potrivesc.

| KydutzaKyda a răspuns:

Eu una cred, cel putin la mine asa s-a intamplat si pot sa spun ca am o relatie care dureaza de mult timpwinking si mai am o prietena care a patit acelesi lucru doar ca relatia ei are o durata mult mai mare pe langa relatia meawinking funa?