| Cretakeritza a întrebat:

Ati urmarit "A haunting"(fenomene stranii)vreodata?
V-a placut?
Credeti in fantome?

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Hei`! sincera sa fiu nu cred in fantomelaughing) eu chiar dka ar exista tot n-as crede laughing) asa st eu love struck da si m`am uitat la fenomene stranii. aa prosti nu cred nimic`batting eyelashes

8 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

M-am mai uitat... dar nu cred

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Da il vad in fiecare vineri dar nu cred in fantome eu ma uit pentru ca n-am ce face

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Da, e interesanta emisiunea dar eu sincer nu cred in fantome. Funda Plsss?

| Pisicuța a răspuns:

Eu personal cred.
De ce?
Pentru ca am avut experiente.Si chiar VIOLENTE.

| yasemin a răspuns:

laughing Intr-o seara aveam tv pe a haunting si ma pregateam sa merg sa fac baie cand de pe noptiera mea a inceput sa cante o cutie muzicala din aceea cu rotita. evident m-am speriat groaznic.am zis ca poate are cineva din lumea spiritelor de transmis un mesaj. oricum pana la urma am aflat ca mama o stersese de praf in cursul zilei respective...deci e posibil sa fi fost din cauza asta...desi sa fi avut un efect atat de intarziat? :S

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred si m-am uitat la ele si mi-au placut foarte mult! Acum nu ma mai prea uit pentru ca uit mereu de el si imi amintesc abia a doua zi! ORICUM IMI PLACE FFF MULT! big grin

| FallenDreams100 a răspuns:

Da da si da

| raul_7482 a răspuns:

Da eu cred