| uka_1820 a întrebat:

Cine crede in fantome? Daca voi credeti va rog sa imi raspundeti!

8 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Păi nu cred în fantome nu are cum sa existe fantome și daca ar exista tu ai fazut ceva sau ti s-a intamplat care sa te faca sa crezi de existenta fantomelor.

| Dizzydizz a răspuns:

Nu, nu cred.Pentru ca ink n-am vz una.Pana nu vad, nu cred.asa ca...

| sasha a răspuns:

Eu cred desi nu am avut nici o data ocazia sa fac cunostinta cu vreo una si nici nu imi doresc happy

| sasha a răspuns:

Pe mine filmul The Others m-a facut sa cred e super interesant si face posibila existentza fantomelor, e genialwinking

| miumiu a răspuns:

Eu cred, dar nu in genul "Bau-Bau", sunt convinsa ca exista bine si rau si ca psihometria este adevaratahappy

| HelpBoy a răspuns:

Eu am vazut fantoma Casper la tv.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista.
Daca tu crezi sau ti se pare c avezi etc. este imaginatia ta.
Poti avea aceste "viziuni" din cauza oboselii, a strezului etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred, mi sa intinplat intr-o cabana parasita