| NAdrian a întrebat:

Credeti in superstitii? Eu cred
Imi spuneti cateva!
Sper sa nu fie prea multe

2 răspunsuri:
| CatMeadow a răspuns:

Superstiile sunt multe...dar eu sincer nu cred in asa ceva...,, daca faci nu stiu ce se intampla nu stiu ce,,, ma rog poate unele sunt adevarate. aproppo la o intrebare de-a mea ai scris sa ma uit la superstitii legate de,, parintiicearta,, etc. exista asa ceva? ciudat.si inca ceva ma sperie poza ta de la avatar! esti emo sau fan al filmelor de groaza?

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

In 1 rand:avatarul tau ma sperie;
in al 2-lea rand:speri sa nu fie prea multe pentru ca nu sti sa citesti sau ceva de genul asta?
in al 3-lea rand:nu,nu cred:-ldupa parerea mea, numai prostii cred, fara supararehappy