| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in termenul de "prieten adevarat"? De ce?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Eu una cred ca exista, dar sunt foarte rari si nu-i merita oricine.Sunt foarte multi care nu cred in ei pentru ca au avut parte de multe dezamagiri, dar..intr-un colt de lume, undeva, exista..ascunsi in umbra. Uneori poate au fost mereu sub nasul tau, sau poate i-ai gasit cu greu...depinde,dar exista, stiu astahappy.

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Foarte adevarat!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cand ajungi sus esti plin de prieteni, dar cand cazi si toti pleaca de langa tine cei ramasi sunt prieteni adevarati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA. Pentru ca am cativa.