| blamefire a întrebat:

Credeti in vise, in premonitii, in paranormal si in dragoste la prima vedere? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Zmeura_5657 a răspuns:

Vise? Da.Premonitii? Da.Paranormal? Da. Dragoste la prima vedere? Nu.
Cred in 'chemistry at first sight', insa.Chimia dintre doua persoane poate fi atat de puternica incat acei doi oameni se pot considera indragostiti,desi doar in basme oamenii se indragostesc deindata ''ce pletele sale blonde i se leganau pe seaua calului si pe urma ala a cazut.''laughing E un pic mai lent procesul asta.happy
Cat despre paranormal,da,cred, deoarece traiesc dupa impresia ca totul este posibil.Iar vise premonitorii am avut si eu, asa ca...happy

4 răspunsuri:
| allgamemuziq a răspuns:

Hmmm in vise sincer da...adica eu am visat o fata care o placeam de mult ca face s**batting eyelashes... si ce crezi (am facut), in premonitii hmmm nu stiu, da si in dragostea la prima vedere am avut intodeana.

| Iulia_4983 a răspuns:

Da,si sa-ti spun si de ce.Pentru ca vreau.Pentru ca noi oamenii avem nevoie de 'lucruri/fenomene' in care sa credemhee hee

| 2middlefingers a răspuns:

Decat in dragoste la prima vedere:X

| AndreDeeaA a răspuns:

In vise nu prea
in premonitii da
in paranormal nu
si in dragoste la prima vedere dalove struck