| Geanina00078 a întrebat:

Hei.Tratamentul pentru ameliorarea vergeturilor si Tratamentul anticelulitic Cellu-Break 5D de la Avon sunt bune de ceva? Fundita :-x

4 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Buna si eu am incercat tratamentul si nu s-a vazut niciun rezultat sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, dieta si masaj cu ulei de migdale dulci presat la rece. Incearca sa-ti hidratezi bine pielea si sa nu faci schimbari bruste in greutate - ele favorizeaza aparitia vergeturilor.

| SorayaYG a răspuns:

Nu sunt bune de nimic, din nefericire. Nici astea si nici alte creme anticelulitice nu au efectul pe care il promit. Numai "metoda dificila" aduce roade in cazul asta si aici ma refer la sport si alimentatie sanatoasa.

| Geanina00078 explică:

Nici unul dintre ele nu da rezultate? sad