| Daria a întrebat:

Creti ca e tarziu sa ma apuc de balet acum, la 13 ani? Imi doresc foarte mult sa-l practic.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca doresti sa faci balet de placere la nici o varsta nu-i prea tarziu, daca vrei pentru performanta varsta poate fi un impediment. Vei avea de compensat niste ani de antrenament si este destul de greu.

| me a răspuns:

Nu,nu e tarziu.ar fi foarte bine pentru tine, ca orice sport, baletul ofera corpului in timp o forma mai frumoasa.
stii cum se zice:mai bine mai tarziu decat niciodata.
bafta.

| AloneQsFini a răspuns:

Daca o faci din placere, nu e tarziu, dar pentru performanta e o tar cam tarziu.Paa:*