| bOom a întrebat:

Crezi ca este necesar sa ai un loc unde sa te poti retrage de unul singur? De cee?

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Da, pentru ca toti avem momente in viata in care chiar ne dorim sa stam singuri si sa meditam la tot ce am facut pan acum. Ideea e ca de fiecare data cand facem asta, exista un motiv. Fie ca cel mai bun preiten te-a tradat, fie te-a parasit iubitul pentru una pe acre nu dai 2 bani. chesti care te fac sa suferiwinking

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Daca sinti cati pica ceru in cap ...sau daca nu te lasa nimeni in pace te duci in acel loc si te calmezi si iti aduni gandurile

| Blondamea a răspuns:

Da pentru ca acolo poti sa te calmezi daca esti nervos sau sa te gandesr\ti la lucruri frumoase daca esti trista eu am si daca nu merge suna un prt eu de obicei imi sun iubitul

| Rio4cwalk a răspuns:

Da