| Fllorentina a întrebat:

crying CITITZI VA ROG!:*

Azi a fost o problema la scoala:d bine nu grava dar na.

deci au venit la ora noastra 2 tipi din alte clase. Profesoara nu ii cunoastea deoarece era noua si a crezut ca sunt d ela noi din clasa dar au facut multa galagie si nu ascultau deloc doamna profesoara s-a dus al directiune si a zis. Dar inainte de toate astea nea amentat cu nota scuzta si un test greu[germana] unii nestiind nimic germana deoarece nu au mai facut. Profa s-a enervat foarte foarte foarte raustraight face si na

dar dupa ce sa sunat o colega i-a zis profei ca cei 2 sunt din alta clas ahi a intrebat-o cine susnt dar ea a zis ca nu stie [dar de fapt stia] Copii shiau dat ochii peste cap dar dupa aceea nu au mai avut nimic cel putin nu aratau.

credeti ca se va uita chestia asta?
Voua vi s-a intamplat asa ceva? daca da cum ati trecut peste?
CAm cat iar outea tine supararea daca sunt?

Va rog raspundeti cryingcrying(crying(crying(crying dau funda la cel mai bun rasp :* mersi:*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Stai linistita:*. Am patit si eu asemenea lucruri de exemplu la biologie a intarziat profa din cauza unei sedinte si toti urlau si ieseau pe coridor si i-a prins. Cand a venit ne-a dat la toti un test neanuntat pentru care nu a invatat nimeni. LA lucrari s-a luat numa 4 si 5 si note din astea mici de tot. Insa profa nu le-a trecut pe niciuna. Deci profesorii din nervi zic ca va trec notele si etc. dar de fapt nu o sa le treaca, asa ca stai linistita, nu are cum sa dea 3 sau cat ati luat la toata clasaoh go on. Acum nu pot sa-ti zic 100% caci difera profesorii unora de ai altora, unii sunt in stare sa dea note mici la o clasa intreaga iar altii nu, acum depinde si ce clasa sunteti, dar nu cred ca prea mare... Succes!

| buterfly a răspuns:

Pai draga mea o sa treaca mai repede decat iti imaginezi!winking
Si la mine in clasa s-au mai intamplat chestii din astea poate mai relelaughing dar pana la urma au fost uitate toate...tongue
Incercatzi sa va comportatzi cat mai bine cu profa si totul o sa fie ok!winkingEventual puteti sa va cereti si voi scuze.Frumos ar fi sa-si ceara cei 2 baieti dar...Succes!:*
Fundita?