| Tsukuyomi6 a întrebat:

Cu 10 clase unde ma pot angaja?

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, sunt multe locuri unde te poti angaja, dar nu va fi o munca placuta, o vei face doar pentru bani care nici ei nu vor fi multi laughing

Cel mai bine te duci in alta tara si faci un curs de calificare ceva, undeva unde-ti place si te angajezi, sunt si la noi astfel de cursuri, dar nu prea te angajeaza nimeni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oriunde gasesti munca necalificata... de la carat saci de ciment pe santier la luxul de fi vanzator

| SergiuBoss11 a răspuns:

10 clase zici ca ai?! te poti angaja la NASA.
Glumesc.Cel mai probabil ajungi la Prigoana la firma.

| Staind a răspuns:

Fa-te taximetrist.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

In multe locuri, totul este sa stii o meserie ce se cauta.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Nici macar la salubritate nu cred

| aXy99 a răspuns (pentru OanaAlexandra123):

Da' cum sa nu...in strainatate muncesc multi cu 10 clase si castiga foarte bine.